InfoCaption
Booke demo!

Ta gjerne kontakt!

Dersom du vet hvem du leter etter kan du finne kontaktinformasjonen deres nedenfor. 

Du når oss også på

+(47) 91 75 76 82

Vi sitter klare i telefonen alle
hverdager mellom 8 og 16:00.

Hvordan kan vi hjelpe deg?

Har du kontroll på læringen i organisasjonen? Vil du hjelpe de ansatte til å prestere bedre? Drømmer du om en løsning der alle kan få hjelp akkurat når de trenger den?

Uansett hva - fyll inn skjemaet, og så finner vi sammen ut hvordan vi kan løse utfordringene dine.

Kontorene våre

Stockholm


Besøksadresse:
Klarabergsviadukten 63,
111 64 Stockholm
Sverige

Postaddresse:
Box 190,
101 23 Stockholm

Göteborg


Besøks-/postadresse:
Östra Hamngatan 16,
411 09 Göteborg
Sverige

Sandviken


Besøks-/postadresse:
Svarvargatan 26,
81136 Sandviken
Sverige

Oslo


Besøks-/postadresse:

Nedre Slottsgate 23,
0157 Oslo
Norge

Team InfoCaption

Jeanna S:t Cyr
Head of Customer Success,
Product Strategist

+46 703 07 18 90jeanna.saintcyr@infocaption.com

Emma Bergsten
Head of Product Management

+46 734 02 41 30emma.bergsten@infocaption.com

Havar Ameen
Head of Development, Backend Developer

+46 704 30 09 06havar.ameen@infocaption.com

Annika Björlin-Delmar
Head of Marketing

+46 733 82 91 93 annika.bjorlin.delmar@infocaption.com

Morten Spaniland
Product Marketing Specialist

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Petter Lundqvist
Head of Sales,
Customer Coach

+46 738 48 84 89petter.lundqvist@infocaption.com

Emma Svärdsby
Digital Marketer

+46 730 97 44 91emma.svardsby@infocaption.com

Jonatan Saari
Customer Support Manager

+46 703 41 61 69jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Customer Support Agent

+46 702 75 75 21zid.eriksson@infocaption.com

Björn Johansson
Customer Support Agent

+46 702 97 09 33 bjorn.johansson@infocaption.com

John Scheja
Fullstack Developer

+46 709 68 90 23john.scheja@infocaption.com

Robin Larsson
Frontend Developer

+46 73 0303 945robin.larsson@infocaption.com

Mikael Richardsson
Frontend Developer

+49 702 14 10 75 mikael.richardsson@infocaption.com

Peter Jäderlund
Backend Developer

+46 734 22 45 45peter.jaderlund@infocaption.com

Magnus Nilsson
System Architect

+46 702 60 31 22magnus.nilsson@infocaption.com