Vi bruker cookies til å samle inn informasjon om hvordan du bruker nettsiden vår for å kunne gi deg best mulig brukeropplevelse.

Akseptere
InfoCaption
Prøv gratis

Ta gjerne kontakt!

Dersom du vet hvem du leter etter kan du finne dem nedenfor. Hvis du er usikker på hvem du skal prate med, ta kontakt med support@infocaption.com

Du når oss også på

+(47) 91 75 76 82

Vi sitter klare i telefonen alle
hverdager mellom 8 og 16:00.

Morten Spaniland
Markedsansvarlig

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Jeanna Saint Cyr
Produkteier og kundeansvarlig

+46 703 07 18 90 jeanna.saintcyr@infocaption.com

Havar Ameen
Utviklingsansvarlig

+46 704 30 09 06 havar.ameen@infocaption.com

Emma Bergsten
Produkteier og kundeansvarlig (foreldrepermisjon)

+46 702 70 22 21 emma.bergsten@infocaption.com

John Scheja
Produktredaktør

+46 709 68 90 23 john.scheja@infocaption.com

Jonatan Saari
Supportansvarlig

+46 703 41 61 69 jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Utvikler og support

+46 702 75 75 21 zid.eriksson@infocaption.com

Niklas Rosén
Produktekspert og kundecoach

+46 702 62 59 32 niklas.rosen@infocaption.com

Petter Lundqvist
Produktekspert og kundecoach

+46 738 48 84 89 petter.lundqvist@infocaption.com

Stefan Ekeroth
Produktekspert og kundecoach

+46 702 55 22 66 stefan.ekeroth@infocaption.com

Adam Eriksson
Produktekspert og kundecoach

+46 706 27 29 31 adam.eriksson@infocaption.com

Sondre Hølaas
Produktekspert og kundecoach

+47 924 98 994 sondre.holaas@infocaption.com

Michael Eriksson
Praktikant marked

michael.eriksson@infocaption.com

Hvordan kan vi hjelpe deg?

Har du kontroll på læringen i organisasjonen? Vil du hjelpe de ansatte til å prestere bedre? Drømmer du om en løsning der alle kan få hjelp akkurat når de trenger den?

Uansett hva - fyll inn skjemaet, og så finner vi sammen ut hvordan vi kan løse utfordringene dine.