Vi använder cookies för att se till att webbplatsen fungerar som avsett och för att samla in statistik om dess användning så att vi kan förbättra din upplevelse.

Acceptera
InfoCaption
Prova nu

Kontakta oss gärna!

Om du vet vem du letar efter kan du hitta deras kontaktuppgifter nedanför. 

Du når oss också på

+(46) 08 27 15 45

Vi sitter redo i telefonen alla
vardagar mellan 8-17:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du koll på lärandet i organisationen? Vill du hjälpa de anställda att bli mer produktiva? Drömmer du om en lösning där alla kan få hjälp just när de behöver det?

Oavsett vad - fyll i formuläret så kommer vi tillsammans fram till hur vi ska lösa era utmaningar.

Våra kontor

Stockholm


Besöksadress:

Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm
Sverige

Postaddress:
Box 190,
101 23 Stockholm

Göteborg


Besöks-/postadress:
Östra Hamngatan 16,
411 09 Göteborg
Sverige

Sandviken


Besöks-/postadress:
Svarvargatan 26,
81136 Sandviken
Sverige

Oslo


Besöks-/postadress:

Nedre Slottsgate 23,
0157 Oslo
Norge

Team InfoCaption

Morten Spaniland
Marknadsansvarig

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Jeanna S:t Cyr
Produktägare och kundansvarig

+46 703 07 18 90 jeanna.saintcyr@infocaption.com

Havar Ameen
Utvecklingsansvarig

+46 704 30 09 06 havar.ameen@infocaption.com

Niklas Rosén
Produktexpert och kundcoach

+46 702 62 59 32 niklas.rosen@infocaption.com

Petter Lundqvist
Produktexpert och kundcoach

+46 738 48 84 89 petter.lundqvist@infocaption.com

Stefan Ekeroth
Produktexpert och kundcoach

+46 702 55 22 66 stefan.ekeroth@infocaption.com

Annika Björlin-Delmar
Marknadskoordinator och kundcoach

+46 733 82 91 93annika.bjorlin.delmar@infocaption.com

Adam Eriksson
Produktexpert och kundcoach

+46 706 27 29 31 adam.eriksson@infocaption.com

Jonatan Saari
Supportansvarig

+46 703 41 61 69 jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Utvecklare och support

+46 702 75 75 21 zid.eriksson@infocaption.com

Michael Eriksson
Marknads- och supportmedarbetare

michael.eriksson@infocaption.com

John Scheja
Produktredaktör

+46 709 68 90 23 john.scheja@infocaption.com