InfoCaption
Boka demo

Kontakta oss gärna!

Om du vet vem du letar efter kan du hitta deras kontaktuppgifter nedanför. 

Du når oss också på

+(46) 08 27 15 45

Vi sitter redo i telefonen alla
vardagar mellan 8-17:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du koll på lärandet i organisationen? Vill du hjälpa de anställda att bli mer produktiva? Drömmer du om en lösning där alla kan få hjälp just när de behöver det?

Oavsett vad - fyll i formuläret så kommer vi tillsammans fram till hur vi ska lösa era utmaningar.

Våra kontor

Stockholm


Besöksadress:
Drottninggatan 33
111 51 Stockholm
Sverige

Postaddress:
Box 190,
101 23 Stockhol

Göteborg


Besöks-/postadress:
Östra Hamngatan 16,
411 09 Göteborg
Sverige

Gävle


Besöks-/postadress:
Norra Kungsgatan 1,
803 20 Gävle
Sverige

Oslo


Besöks-/postadress:

Nedre Slottsgate 23,
0157 Oslo
Norge

Team InfoCaption

Elin Lundqvist
Head of Customer Success

+46 730 75 68 08 elin.lundqvist@infocaption.com

Jeanna S:t Cyr
Product Strategist

+46 703 07 18 90 jeanna.saintcyr@infocaption.com

Havar Ameen
Head of Development

+46 704 30 09 06 havar.ameen@infocaption.com

Petter Lundqvist
Head of Sales,
Customer Coach

+46 738 48 84 89 petter.lundqvist@infocaption.com

Morten Spaniland
Head of Marketing
Product Marketing Specialist

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Malin Johansson
Business Administrator

+46 761 22 68 78 malin.johansson@infocaption.com

Emma Svärdsby
Digital Marketer

+46 735 06 77 64emma.svardsby@infocaption.com

Ida Linnér
Inbound Marketer

ida.linner@infocaption.com

Jonatan Saari
Customer Support Manager

+46 703 41 61 69 jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Customer Support Agent

+46 702 75 75 21 zid.eriksson@infocaption.com

Björn Johansson
Customer Support Agent

+46 702 97 09 33 bjorn.johansson@infocaption.com

John Scheja
Fullstack Developer

+46 709 68 90 23 john.scheja@infocaption.com

Peter Jäderlund
Backend Developer

+46 734 22 45 45 peter.jaderlund@infocaption.com

Magnus Nilsson
System Architect

+46 702 60 31 22 magnus.nilsson@infocaption.com

Robin Larsson
Frontend Developer

+46 730 30 39 45 robin.larsson@infocaption.com

Mikael Richardsson
Frontend Developer

+46 702 14 10 75 mikael.richardsson@infocaption.com

Malin Olofsson
Frontend Developer

+46 703 31 97 69 malin.olofsson@infocaption.com

Melinda Danielsson
UX/UI-designer

+46 706 22 12 34 melinda.danielsson@infocaption.com

Emma Bergsten
- Föräldraledig

Head of Product Management

+46 734 02 41 30 emma.bergsten@infocaption.com

Annika Björlin-Delmar
- Föräldraledig

Head of Marketing

+46 733 82 91 93 annika.bjorlin.delmar@infocaption.com

Affärsområde innehållsproduktion

Johanna Ottosson
Content producer

+46 730 73 57 77 johanna.ottosson@infocaption.com

Ludvig Hellberg
Content producer

+46 736 98 88 10 ludvig.hellberg@infocaption.com