Vi använder cookies för att se till att webbplatsen fungerar som avsett och för att samla in statistik om dess användning så att vi kan förbättra din upplevelse.

Acceptera
InfoCaption
Prova på gratis

Kontakta oss gärna!

Om du vet vem du letar efter kan du hitta dem nedanför. Om du är osäker på vem du ska prata med, kontakta support@infocaption.com

Du når oss också på

+(46) 08 27 15 45

Vi sitter redo i telefonen alla
vardagar mellan 8-17:00.

Morten Spaniland
Marknadsansvarig

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Jeanna Saint Cyr
Produktägare och kundansvarig

+46 703 07 18 90 jeanna.saintcyr@infocaption.com

Havar Ameen
Utvecklingsansvarig

+46 704 30 09 06 havar.ameen@infocaption.com

Emma Bergsten
Produktägare och kundansvarig (föräldraledig)

+46 702 70 22 21 emma.bergsten@infocaption.com

John Scheja
Produktredaktör

+46 709 68 90 23 john.scheja@infocaption.com

Jonatan Saari
Supportansvarig

+46 703 41 61 69 jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Utvecklare och support

+46 702 75 75 21 zid.eriksson@infocaption.com

Niklas Rosén
Produktexpert och kundcoach

+46 702 62 59 32 niklas.rosen@infocaption.com

Petter Lundqvist
Produktexpert och kundcoach

+46 738 48 84 89 petter.lundqvist@infocaption.com

Stefan Ekeroth
Produktexpert och kundcoach

+46 702 55 22 66 stefan.ekeroth@infocaption.com

Adam Eriksson
Produktexpert och kundcoach

+46 706 27 29 31 adam.eriksson@infocaption.com

Sondre Hølaas
Produktexpert och kundcoach

+47 924 98 994 sondre.holaas@infocaption.com

Michael Eriksson
Praktikant marknad

michael.eriksson@infocaption.com

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du koll på lärandet i organisationen? Vill du hjälpa de anställda att bli mer produktiva? Drömmer du om en lösning där alla kan få hjälp just när de behöver det?

Oavsett vad - fyll i formuläret så kommer vi tillsammans på hur vi ska lösa era utmaningar.