Vi använder cookies för att se till att webbplatsen fungerar som avsett och för att samla in statistik om dess användning så att vi kan förbättra din upplevelse.

Acceptera
InfoCaption
Boka demo

Kontakta oss gärna!

Om du vet vem du letar efter kan du hitta deras kontaktuppgifter nedanför. 

Du når oss också på

+(46) 08 27 15 45

Vi sitter redo i telefonen alla
vardagar mellan 8-17:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du koll på lärandet i organisationen? Vill du hjälpa de anställda att bli mer produktiva? Drömmer du om en lösning där alla kan få hjälp just när de behöver det?

Oavsett vad - fyll i formuläret så kommer vi tillsammans fram till hur vi ska lösa era utmaningar.

Våra kontor

Stockholm


Besöksadress:

Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm
Sverige

Postaddress:
Box 190,
101 23 Stockholm

Göteborg


Besöks-/postadress:
Östra Hamngatan 16,
411 09 Göteborg
Sverige

Sandviken


Besöks-/postadress:
Svarvargatan 26,
81136 Sandviken
Sverige

Oslo


Besöks-/postadress:

Nedre Slottsgate 23,
0157 Oslo
Norge

Team InfoCaption

Jeanna S:t Cyr
Head of Customer Success,
Product Strategist

+46 703 07 18 90 jeanna.saintcyr@infocaption.com

Emma Bergsten
Head of Product Management

+46 734 02 41 30 emma.bergsten@infocaption.com

Annika Björlin-Delmar
Acting Head of Marketing,
Customer Coach

+46 733 82 91 93 annika.bjorlin.delmar@infocaption.com

Havar Ameen
Head of Development, Backend Developer

+46 704 30 09 06 havar.ameen@infocaption.com

Morten Spaniland
Head of Marketing (temporary leave)

+47 917 57 682 morten.spaniland@infocaption.com

Petter Lundqvist
Head of Sales,
Customer Coach

+46 738 48 84 89 petter.lundqvist@infocaption.com

Adam Eriksson
Digital Marketer

+46 706 27 29 31 adam.eriksson@infocaption.com

Jonatan Saari
Customer Support Manager

+46 703 41 61 69 jonatan.saari@infocaption.com

Zid Eriksson
Customer Support Agent

+46 702 75 75 21 zid.eriksson@infocaption.com

John Scheja
Fullstack Developer

+46 709 68 90 23 john.scheja@infocaption.com

Robin Larsson
Frontend Developer

+46 73 0303 945 robin.larsson@infocaption.com

Peter Jäderlund
Backend Developer

+46 734 22 45 45 peter.jaderlund@infocaption.com

Magnus Nilsson
System Architect

+46 702 60 31 22 magnus.nilsson@infocaption.com